Fontos lenne a győzelem

Első pontjainkat szereznénk meg
 
Szombaton a DVL gyerek III-bajnokságban hazai környezetben szállunk vízbe. A győri Aqua Sportközpont 33-as medencéjében 11.30-kor a Fehérvár VSE, 14.30-kor a Pécsi Sportiskola lesz az ellenfél.
 
Csapatunk négy vereséggel az utolsó, 5. helyen áll. A fehérváriak egyszer nyertek, háromszor kikaptak, ezzel negyedikek, míg a Pécs négyből négy sikerrel az első. Korábban a PSI-től 22–8-ra, a Fehérvártól 17–4-re kaptunk ki.
 
 
A Fradit fogadjuk
 
Vasárnap a lány országos utánpótlás bajnokságokban az FTC vendégei leszünk, a népligeti uszodában 10.00 (ifi), 11.15 (gyerek) és 12.30 (serdülő) órakor kezdődnek a meccsek.
 
Ifiben a mérlegünk négyből négy vereség, ezzel a csoportban negyedikek vagyunk, a Fradi három sikerrel és egy vereséggel áll a második helyen. A szezonban ez a harmadik meccs lesz egymás ellen, az elsőn 22–4-re, pár hete 21–9-re kaptunk ki.
 
Serdülőben ugyanúgy áll a két csapat, mint ifiben, a korábbi meccseket a 11–4-es és 15–8-as vereséggel zártuk.
 
A gyerekcsapatunk szintén pont nélkül áll, a Fradi győzelem-vereség mutatója 2–2. Az előző mérkőzéseken az FTC 15–6-ra és 27–4-re győzött.
 
 
Visszavágnánk a riválisnak
 
Vasárnap a fiú országos bajnokságokban az YBL WPC csapatához utazunk, a mérkőzések 12.00 (gyerek), 13.15 (serdülő) és 14.30-kor (ifi) kezdődnek.
 
Ifiben mi nyolc vereség után utolérnénk az egy győzelemmel és nyolc vereséggel álló YBL-t, akiktől januárban 7–6-ra kikaptunk.
 
Serdülőink öt győzelemmel és három vereséggel a negyedikek, míg az YBL négy győzelemmel és öt vereséggel a hatodikak. A januári meccsen 9–7-re nyertek a fővárosiak.
 
A gyerekcsapatunk hat győzelem mellett kétszer kikapott, így harmadik, az YBL 8–1-es győzelem-vereség mérleggel a második, a legutóbbi találkozás 14–12-es YBL-sikerrel zárult, azaz mindhárom korosztályban visszavágnánk a riválisnak.