Hétvégi program – június 5-7.

Már a bejutás is nagy dolog
 
Péntektől vasárnapig a budapesti Margitszigeten rendezik meg a lány ifjúsági bajnokság nyolcas döntőjét. Csapatunk az első napon este 8-kor a KSI-vel találkozik. A további párosítás: UVSE–Szentes (15 óra), Eger–FTC (16.40), BVSC–Dunaújváros (18.20). Szombaton az Eger-Fradi meccs győztesével vagy vesztesével folytatjuk, a kezdési időpontok ugyanezek (mi vereség esetén 16.40-kor, győzelem esetén ismét 20 órakor játszanánk). Vasárnap 14 órakor a 7., 15.40-kor az 5., 17.20-kor a 3., 19-kor au 1. helyért küzdenek a csapatok.
 
Petrovai Márton edző: – Már az is nagy dolog szerintem, hogy a legjobb nyolc között vagyunk. Nagyon fiatal csapatunk van. Célunk, hogy minél több tapasztalatot gyűjtsünk. Vidám, magabiztos játékot várok a lányoktól, és azt, hogy élvezzék ki minden pillanatát.
 
 
Újabb két ismeretlen ellenfél
Vasárnap a lány THG bajnokság zárófordulójának a budapesti Margitsziget ad otthont. Csapatunk 10.45-kor a HVSC, 13.45-kor a Szeged ellen száll vízbe.
 
Antalóczy Dorka edző: – Ismét két új csapat ellen játszunk, egyiknek sem ismerjük a játékerejét. Sajnos sok hiányzóval is utazunk, de a cél ugyanaz, szeretném, ha bátran, kezdeményezően játszanánk, és nagy hangsúlyt fektetnénk a kemény védekezésre.
 
 
A kicsik idegenben zárják az évet
 
Vasárnap a DVL baby I-bajnokságban az utolsó fordulót rendezik Kaposváron, ahol előbb 11.50-kor a Tatabánya, 14.20-kor a Székesfehérvár lesz az ellenfél.
 
Debreceni Nóra és Vogel Zsolt tanítványai számára ezúttal sem lehet más a cél, mint felszabadultan játszani, az eddig tanultakat minél többet alkalmazni. Ebben a korosztályban még nem számolják az eredményt, így a hangsúly nem is ezen lesz.