Mindent megteszünk, hogy jó mérkőzéseket játsszunk

Mindent megteszünk, hogy jó mérkőzéseket játsszunk

  • Post category:Hírek
A veretlen ellenfél otthonában
 
Vasárnap a lány országos utánpótlás-bajnokságban az UVSE vendégei lesznek csapataink a fővárosi Hajós uszoda 33-as medencéjében. A találkozók 10 (serdülő), 11.30 (gyerek) és 13 (ifjúsági) órakor kezdődnek.
 
Ifiben az UVSE mind a 11 meccsét megnyerte, a mi mérlegünk 4 győzelem és 7 vereség. Serdülőben is hibátlan a fővárosi csapat, „lányaink” 6-szor nyertek, 5-ször kikaptak. A gyerek korosztályban is úgy áll az UVSE, mint a másik két csapat. Nekünk 3 győzelem jött össze, emellett 8-szor veszítettünk. Az esélyek tehát mindegyik meccsen ellenfelünk mellett szólnak, ennek ellenére mindent megteszünk, hogy jó mérkőzéseket játsszunk.
 
 
Újabb szakaszba lép a bajnokság
 
Vasárnap a fiú országos bajnokságban megkezdődnek a helyosztók. Az 1. fordulóban a Kecskemét ellen szállunk vízbe, a mérkőzések 11 (gyerek), 12.15 (serdülő) és 13.30 (ifjúsági) órakor kezdődnek.
 
Az alapszakaszt ifjúsági csapatunk 9 győzelemmel és 3 vereséggel a 4., a serdülő 10–0–2-vel a 3., a gyerekcsapat 9–0–3-mal ugyancsak 4. lett az alapszakasz lezárultával.
 
A kecskemétiek ifiben az A1-csoportban mindhárom csoportban 3 sikerrel és 12 vereséggel zárták az alapszakaszt, ezzel mindegyik csapat 13. lett.
Nem lesz tehát könnyű dolgunk, de azt biztosan le tudjuk mérni, hol tartunk az A1-es csapatokhoz képest.
 
 
A játék a lényeg
 
Vasárnap a DVL baby II-bajnokságban Nagykanizsára utazik csapatunk. Az első meccset a rájátszás alsóházi csoportjában a Fehérvár ellen játsszuk 10.50-től, majd 12 órakor a Kaposvár következik. Ebben a bajnokságban az eredményt még nem számolják, a lényeg a sportági alapok minél biztosabb elsajátítása, illetve a versenyszituációk megszokása, gyakorlása.