Eger–GYVSE-UNI Győr 15–5 (4–0, 2–1, 6–1, 3–3)
Eger, ob I-es női mérkőzés. V.: dr. Donauer, Várkonyi

Eger: Kiss – Jancsó 2, Menczinger 1, Dobi 1, Molnár D. 3, Katona, Párkányi, Czigány 6, Gálicz, Weston, Borsi 2, Bódi, Szilágyi, Túri. Edző: dr. Sike József.

GYVSE: Mozbauer – Kiss Anita, Fráter, Vaszari 1, Török D. 3, Németh V., Huszti V., Huszti D., Horváth D, Hateier, Dróth 1, Kurucz, Torma. Edző: Vogel Zsolt.

Hazai gólokkal kezdődött a mérkőzés, az első negyedben négy találatig jutott az Eger, mi nem tudtuk bevenni a hazaiak kapuját. A második nyolc perc kiegyenlítettebb küzdelmet hozott, 5–0-nál emberelőnyből megszereztük az első gólt. A harmadik játékrészben megint az egriek domináltak, a zárófelvonás előtt tíz gólra nőtt a különbség (12–2). Az utolsó felvonásban harcoltunk, küzdöttünk, ami arra volt jó, hogy nem nőtt tovább a távolság.

Vogel Zsolt: – Gratulálok az Egernek, van ennyi a két csapat között. Ettől függetlenül szerettünk volna adott esetben pontot vagy pontokat szerezni, de nem bírtuk a hazaiak tempóját.